Тел. 380993833493 380964630133, Telegram/WhatsApp/Viber 380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login
Тел. 380993833493 380964630133, Telegram/WhatsApp/Viber 380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login

ТРАНСПОРТ

Автобуси в турах, Трансфери, Оренда транспорта

Транспортні перевезення в турах, екскурсія.

БЕЗПЕЧНИЙ ТРАНСПОРТ та НАДІЙНИЙ СЕРВІС

Автобусні екскурсії / тури

Наші тури обслуговують кращі перевізники

Автобусні екскурсії / тури для школярів

Ми надамо весь необхідний пакет документів для Вашої школи

Автобусні екскурсії / тури для корпоративних клієнтів

Ми потурбуємось, щоб Ваш корпоративний відпочинок був приємним і безтурботним

Трансфери

Зручні трансфери за обраними маршрутами

Оренда траспорту з водієм

Міжміські та міжнародні перевезення

Автопарк
• Мінівени
• Мікроавтобуси
• Автобуси

Марки автобусів

якими Ви подорожуєте в турі
Марка автобуса
Марка автобуса
Марка автобуса
Марка автобуса
Марка автобуса
Марка автобуса
Марка автобуса

Транспортні перевезення

Транспортні перевезення безумовно мають бути в першу чергу безпечними з проведенням особливого регулярного технічного огляду. Водії в наших автобусних турах обов’язково знають маршрути та забезпечують комфортний переїзд з одного місця в інший і за тривалими маршрутами також. Дуже важливо, і ми цього завжди прагнемо, щоб всі прилади в автобусах, що на маршруті відмінно працювали, то ж працюємо лише з кращими та перевіреними партнерами-перевізниками. Наші перевізники мають всі необхідні документи для здійснення таких поїздок.
Марки автобусів, якими Ви подорожуватиме в турах можуть бути різними. Адже подорожуючи один раз в Закарпаття Ви можете бути з тими самими водями та Автобусом у наступній подорожі у Карпати. Ми раді повідомити нашим туристам інформацію про марку автобуса, перед виїздом. Проте всі марки автобусів, для зручності, ми опублікували на сайті. Це найпопулярніші автобуси, які здійснюють комфортні перевезення за туристичними маршрутами. Водії в наших турах професійно виконують свою роботу і разом з Вами подорожують у турах Україною та за кордон і знають майже усі маршрути.
Автобуси туристичного класу не їздять на рейсових міжміських та міжобласних маршрутах, тож салони та багажне відділення є чисті та охайні.
Транспортні перевезення в наших автобусних та екскурсійних турах забезпечуються комфортні умови. Автобуси, які здійснююють регулярні маршрути у наших турах з м’якими сидіннями, панорамними вікнами та з кліматконтролем. Під час поїздки, ми знаємо, що для Вас важливо щоб Ви могли чути супроводжуючого чи екскурсовода, тож мікрофони в автобусах обов’язково працюють відмінно. Ви можете для Вашого комфорту розкласти Ваше сидіння або попросити допомоги у Супроводжуючого. Транспортні перевезення мають бути сучасними.Над кожним сидінням в автобусних турах по Україні є регулятор індивідуального освітлення. Аби Ви могли в будь-який час доби почитати свою улюблену книгу.
Вам не потрібно турбуватися, якщо на дворі спекотко, під час Вашої подорожі, в автобусі передбачено кліматконтроль. Повідомте про Ваше побажання знизити температуру в салоні супровід. Ми робимо важливе оголошення в наши турах, що водії це наша безпека, тож з усіма питаннями Ви можете звернутись до Керівника групи.
Під час дороги Ви можете не тільки спілкуватися, між собою, чи дивитися фільми на телефоні чи планшеті. Ми пропонуємо переглянути на довгих маршрутах, таких, як Київ-Карпати, Київ-Закарпаття, Київ-Одеса, Київ-Кам’янець, цікаві фільми. Ви обраєте колективно найбільш цікаву стрічку для перегляду, під час дороги.
У нічний час, ми турбуємось аби Ви трішки відпочили, перед наступним насиченим та неймовірно цікавим днем. Томі в салоні автобуса вимикається загальне світло і Ви звісно, можна скористатись при необхідності індивідуальним освітленням. Зупинки, під час нічного період в дорозі, теж будуть виконуватись за планом по маршруту.
Ви можете брати у подорож все, що Вам буде необхідно, багажне віддвідлення, яке чекає на речі туристів.
У наших туристів турбує чудове питання – чи є туалет в автобусах. Так, у великих автобусах він є, але на превеликий жаль, транспортні перевезення Україною і за кордоном не передбачають користування даним туалетом. Тільки у екстрених випадках. Але не хвилюйтесь, санітарні зупинки будуть робитися вчасно та зручно для всіх подорожуючих. Розраховуються вони по часу в залежності від кількості туристів в автобусі. Якщо автобус великий – розраховуйте на 20-30 хвилин, якщо Ви подорожуєте в спрінтері 15-20 хвилин. Важливо пам’ятати, що час закінчення такої зупинки оголошує Керівник групи перед зупинкою. Можна не тільки відвідати зручності, а й придбати запашну каву, смачний ход-дог чи поласувати тістечком. Санітарні зупинки здійснюються на великих та зручних заправках по маршруту.
Транспротні перевезення можуть бути не тільки в наших автобусних турах та екскурсійних автобусних турах. Ми пропонуємо нашим клієнтам скористатись комфортним та безпечним трансфером. Найпопулярніші у зимовий період з грудня по березень це гірськолижні трансфери. Маршрут Київ-смт.Ясіня-Київ. Або ж Ви можете придбати Львів-смт.Ясіня-Львів. Для наших лижників можливий варіант і трасфер Київ-смт.Ясіня або смт.Ясіня-Київ.
Трансфпортні перевезення ми пропонуємо і у коротких трансферах. Наприклад смт.Ясіня-Драгобрат (другий за величиною та популярністю гірськолижний курорт в Україні). Також Ви можете придбати і трансфер Драгобрат-смт.Ясіня. Ми нагадуємо, що всі трасфери на Драгобрат здійснюються виключно спеціальними транспортними перевезенням, машинами з підвищеною прохідністю.
У весняно-осінній чи літній сезон Ви можете користуватись також послугами траснферу. Маршурти Київ-Львів, Львів-Київ, Київ-Рівне, Рівне-Київ, Київ-Чинадієво та інші.
Щоб зареєструватись на трансфер Вам потрібно здійснити бронювання на сайті або за телефонами чи через чат Службу турботи про клієнтів. Ви отримаєте підтвердження замовлення і вже після оплати отримаєте, перед поїздкою всю необхідну інформацію про Ваш рейс на вайбер чи електронну адресу.
На для наших клієнтів ми пропонуємо і транспортні перевезення з водієм в оренду. Ви можете замовити від 8 осіб і до 500 осіб транспорт в оренду з водієм.
Це можуть бути автобуси: мінівен, спрінтер, автобус до 55 осіб чи двохповерховий автобус розрахований до 82 осіб максимум.
Якщо Вас цікавить лише пропозиція оренди автобуса з водієм, Ви можете розрахуватись за дану послугу готівковим та безготівковим способо. Але ми раді прикласти максимум зусиль та організувати Вам найкращу автобусну екскурсі від 2-х годин до одного одня. Автобусний тур та всі види послуг включити від 2-х днів до 15 днів. Відповідно забезпечити Вас супрводом, екскурсіоводами на екскурсійних об’єктах, підбірати за Вашими критеріями краще проживання на вибір – готель чи садиби зеленого туризму. Інші послуги ми також організовуємо за бажанням клієнта(тів).
Замовити транспортні перевезення Україною та за кордон можна не пізніше, ніж за 2 доби до виїзду. Консультації та підготовка документів не займуть багато часу. Наша компанія на боці клієнта і намагається максимально швидко допомогти вирішити для Вас складне питання з виром автобусу.

Ми піклуємось про Вас, коли Ви в дорозі)

Пасажирські перевезення вимагають спеціальних дозволів та відповідного досвіду водія чи водіїв. Ми  враховуємо не тільки Ваш комфорт, а й безпеку подорожей. Наші партнери-перевізники надійні, а всі транспортні засоби в автопарках проходять систематичний технічний контроль, вони справні і безпечні. А досвідчені водії з задоволенням виконують маршрути точно в термін.

 • Вам не доведеться турбуватися про реєстрацію на рейс у разі, якщо Ви не знайшли місце посадки, Ви зможете зв'язатися з Вашим супроводжуючим
 • Санітарні зупинки будуть робитись заплановано
 • Супроводжуючий повідомить про час та місце зустрічі під час Вашої екскурсії чи туру
 • Не хвилюйтесь, якщо Ви чи Ваші знайомі здійснюватимуть підсадку та висадку по маршруту, навіть якщо Ви придбали просто трансфер, Супроводжуючий все проконтролює. * Сповістіть нас про це завчасно і ми повідомимо найкраще місце та час Вашої зустрічі з Супроводжуючим

Автобуси туристичного класу в турах

Комфортні та максимально безпечні транспортні засоби з безліччю додаткових можливостей

Під час дороги

Ви можете відпочивати, займатися своїми справами, спілкуватися або знайомитися між собою
Для пасажирів в автобусах передбачені зручності:

Кліматконтроль

Зручні м’які сидіння та регульована спинка

Додатковий простір для ніг

Аудіо- та відео система

Багато місця для багажу

Наявність USB розеток для зарядки (на більшості маршрутів)

Вам буде зручно та комфортно, незалежно від розміру автобусу)

Пошук турів самостійно

Автобусні трансфери

Групові та індивідуальні
Найпопулярніші регулярні трансфери (грудень-березень)

Гірськолижні трансфери

КИЇВ - смт. ЯСІНЯ - КИЇВ

Виїзди: четвер, неділя
грн945/ особу
 • Проїзд маршрутом
 • Послуги супроводу
 • Підтримка клієнтів

КИЇВ - смт. ЯСІНЯ

Виїзди: четвер, неділя
грн495/ особу
 • Проїзд маршрутом
 • Послуги супроводу
 • Підтримка клієнтів

смт. ЯСІНЯ - КИЇВ

Виїзди: четвер, неділя
грн495/ особу
 • Проїзд маршрутом
 • Послуги супроводу
 • Підтримка клієнтів

ЯСІНЯ - БУКОВЕЛЬ - ЯСІНЯ

Автобусом щоденно
грн150/ особу
 • Проїзд маршрутом
 • Послуги супроводу
 • Підтримка клієнтів

ЯСІНЯ - ДРАГОБРАТ - ЯСІНЯ

Автобусом щочетверга, щонеділі
грн350/ особу
 • Проїзд маршрутом
 • Послуги супроводу
 • Підтримка клієнтів

КИЇВ - ЛЬВІВ - КИЇВ

Автобусом щочетверга, щонеділі
грн495/ особу
 • Проїзд маршрутом
 • Послуги супроводу
 • Підтримка клієнтів

Пошук трансферів самостійно

Вам потрібна найкраща пропозиція по трансферу для великої групи або у вас є особливі побажання?

Ми запропонуємо Вам низьку ціну та хороший сервіс)

Для більш тривалих поїздок ми радимо скористатися послугою оренда транспорта з водієм

В такому випадку, транспорт буде у Вашому розпорядженні на весь час Вашої поїздки
 • Мінівени
 • Мікроавтобуси
 • Автобуси

Оренда траспорту з водієм

100% гарантія виконання замовлення