Гаряча лінія ‎044 360 35 88 Тел. +380964630133, Viber/Telegram +380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login
Гаряча лінія ‎044 360 35 88 Тел. +380964630133, Viber/Telegram +380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login

АКЦІЙНІ ТУРИ ДО ЄВРОПИ, ЗНИЖКИ…

Головна → Автобусні тури в Європу → Акційні тури до Європи, знижки…

Акційні туриАкційні тури

Акційні тури до Європи завжди користуються попитом. Якщо Ви шукаєте акційні тури до Європи на завтра чи післязавтра, це буде простіше, ніж шукати раннє бронювання. Раннє бронювання теж є дуже актуальним, але на початку року і зазвичай діє на тури з відпочинком на морі або є певні акційні тури від Туроператора. Важливо, пам’ятати, що акційні тури мають певний термін застосування акції. Читайте умови та цікавтесь у менеджера деталі. Оплата за акційні тури до Європи відбувається у національній валюті – гривня. Тури можуть придбати як українці та й іноземці. Акційні тури можуть бути до різних країн Європи, які наразі публікує Туроператор. Зверніть увагу, акційні тури до Європи мають обов’язково обмежену кількість місць, тому якщо Ви вирішили подорожувати, не гайте часу і купуйте тур за привабливою ціною.

Ціни на акційні тури також можуть бути змінені, може також змінитись курс валют, або ж акція на певний тур завершитись, через припинення продажу місць. Дорослі та діти можуть користуватись такими знижками й брати участь в таких подорожах. При цьому акційні тури можуть мати різні варіанти знижок, як для дорослих, так і дітей певного віку. Акційні тури до Європи є досить різними. В один тур можна поїхати зі знижкою на вартість туру, в інший діє знижка і на тур і на факультативні екскурсії для дітей.

Не витрачайте час на пошуки в інтернеті, акційні тури на даному сайті є унікальні і весь час оновлюються. Компанія ТУРБАЗА запропонує альтернативні варіанти, якщо такі будуть можливі на Ваші бажані напрямки. Купити акційні тури в нас просто та зручно. Ми працюємо 7 днів на тиждень, орієнтуємо у вартості та необхідних документах, а також надаємо всі документи на подорож. Бронювати акційні тури до Європи теж просто. Це можна зробити на сайті, за телефонами, що на сайті, в чаті та месенджерах. Акційні тури дуже популярні цілий рік, а особливо акційні тури до Європи навесні та влітку. Особливі знижки та акційні тури слід очікувати на початку року.

Актуальні акції на автобусні тури

Знижки по різних акціях не сумують в одному турі та кількість місць по акції в турі обмежена

Як замовити тур

Забронюйте тур
на сайті в турі / в чаті / телефоном +380964630133 / Viber / Telegram +380964630133

Надайте документи та дані туристів для оформлення подорожі
необхідні документи повідомить менеджер
1) 1,2,11 стр. українського паспорту або ID-картка + Витяг з демографічного реєстру, лише на Замовника за Договором;
2) 1-ша стр. біометричного паспорту на кожного туриста;
3) Для дітей до 16 років: Дозвіл на виїзд дитини за кордон (нотаріально засвідчений); На час запровадження в Україні правового режиму воєнного стану діють інші положення (деталі на сайті Державної прикрдонної служби).
4) інші документи за запитом.

Отримайте Договір на туристичне обслуговування, Підтвердження заявки, Рахунок-фактуру та оплатіть тур
готівкою в банку/терміналі за реквізитами або онлайн (Приват24, Монобанк та інші банки)
* Договір, Підтвердження заявки, Рахунок-фактуру, можна отримати в електронному вигляді або в офісі м. Київ оргиніли документів в пеперому вигляді.
* Ми також відправляємо оригінали документів Новою Поштою, Укпоштою (за бажанням Замовника туру).

Отримайте Інформаційний лист та інші документи на подорож
за 1 – 2 дні до туру

Раннє бронювання турів У ЛЮТОМУ з виїздом протягом року

Умови акції: При бронюванні екскурсійного автобусного туру до з 01.02.23 по 15.02.2023 року, з виїздом з 01.03.23 і до кінця року, ви отримуєте знижку 10% від вартості туру вказаної на сайті.

* Акція раннього бронювання не діє на групові замовлення. Акція раннього бронювання діє лише на індивідуальні бронювання
**Акція не діє на автобусні тури з відпочинком на морі

Раннє бронювання турів з відпочинком на морі

Акція раннього бронювання на автобусні тури з відпочинком на морі в Чорногорії, Греції, Хорватії, Болгарії

При бронюванні автобусного туру в Болгарію до 28.02.2023 року діють ціни за знижкою до 30%
При бронюванні автобусного туру в Болгарію до 31.03.2023 року діють ціни за знижкою до 20%


Розмір передплати: 10% від вартості туру
Остаточна оплата: за 14 днів до виїзду

* Акція раннього бронювання не діє на групові замовлення. Акція раннього бронювання діє лише на індивідуальні бронювання

ЗНИЖКИ НА ДІТЕЙ

Термін дії акції подовжено до 31.03.2023

Умови акції: на всі автобусні тури з виїздом до 31.03.2023 на дітей віком до 13 років включно розповсюджується знижка у розмірі 50% від вартості туру вказаного на сайті (дана умова не розповсюджується на автобусні тури з відпочинком на морі). Також надається знижка у розмірі 100% від вартості факультативної екскурсії в турі, які відвідує дорослий.

1 дорослий + 1 дитина (до 13.99 років)на дитину розповсюджується знижка 50% і 100% знижка для дитини на факультативні екскурсії, які відвідує дорослий (за оренду радіоприймача з навушником за дитину, у разі, якщо дитина бажає слухати екскурсію через навушник, знижка не розповсюджується);

1 дорослий + 2 дитини (до 13.99 років)на 1 дитину розповсюджується знижка 50%, на другу дитину надається знижка 25% і 100% знижка на факультативні екскурсії для обох дітей, які відвідує дорослий (за оренду радіоприймача з навушником за дитину, у разі, якщо дитина бажає слухати екскурсію через навушник, знижка не розповсюджується);

1 дорослий + 3 дитини (до 13.99 років) – на 1 дитину розповсюджується знижка 50%, на другу та третю дитину надається знижка 25% і 100% знижка на факультативні екскурсії для трьох дітей, які відвідує дорослий (за оренду радіоприймача з навушником за дитину, у разі, якщо дитина бажає слухати екскурсію через навушник, знижка не розповсюджується)

2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років)на дитину розповсюджується знижка 50% і 100% знижка для дитини на факультативні екскурсії, які відвідує дорослий (за оренду радіоприймача з навушником за дитину, у разі, якщо дитина бажає слухати екскурсію через навушник, знижка не розповсюджується);

2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років)на 1 дитину розповсюджується знижка 50%, на другу дитину надається знижка 25% і 100% знижка на факультативні екскурсії для обох дітей, які відвідує дорослий (за оренду радіоприймача з навушником за дитину, у разі, якщо дитина бажає слухати екскурсію через навушник, знижка не розповсюджується);

2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років)на 1 дитину розповсюджується знижка 50%, на другу та третю дитину надається знижка 25% і 100% знижка на факультативні екскурсії для трьох дітей, які відвідує дорослий (за оренду радіоприймача з навушником за дитину, у разі, якщо дитина бажає слухати екскурсію через навушник, знижка не розповсюджується).

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсії, які передбачені в умовах туру, а також на трансфер та вхідні квитки в туристичні об’єкти, які відвідуються у турі.
У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

*Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі).
** Розділяти родину на декілька бронювань заборонено! При виявленні факту розділення однієї родини на декілька бронювань задля отримання знижок на кожне бронювання – всі знижки для ціїє родини будуть скасовані!
***Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти, послуги на екскурсіях (наприклад, обід на кораблику) не підпадають під акцію та сплачуються за дитину згідно тарифів екскурсійних об’єктів. 
**** Знижка на дітей не розповсюджується на обовязкову екскрсію, якщо така є в турі.

Знижка «У мене день народження»

Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія надає можливість обрати подарунок.
Це може бути: 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін.
* Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста.
** Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи.
*** Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп.

Ви не можете вибрати подарунок із послуги «У мене день народження», якщо при бронюванні туру ви використали знижку «10% до дня народження».

Знижка може діяти не на всі тури та може не поєднуватись з іншими знижками. Деталі уточнюйте у менеджера.

Акційні тури до Європи

автобусні тури від 3-х днів

Сортувати за

Прага

ПРАГА – МОЄ УЛЮБЛЕНЕ МІСТО

From95 €
4 дні / 3 ночі

Автобусом із Львова
Дати туру 2023: 27.01 / 03.02 / 10.02 / 17.02 / 24.02 / 03.03 / 10.03 / 17.03 / 23.03 / 31.03 / 07.04 / 14.04 / 21.04 / 28.04 / 05.05 / 12.05 / 19.05 / 26.05 / 02.06 / 09.06 / 16.06 / 23.06 / 30.06 / 07.07 / 14.07 / 21.07 / 28.07 / 04.08 / 11.08 / 18.08 / 25.08…
Країна: ПОЛЬЩА – НІМЕЧЧИНА – ЧЕХІЯ

(1 Review)
Відень

ЩАСЛИВИЙ ВІКЕНД – КРАКІВ-ПРАГА-ВІДЕНЬ-БУДАПЕШТ

From130 €
4 дні / 3 ночі

Автобусом зі Львова
Дати туру 2023: 13.01 / 20.01 / 27.01 / 03.02 / 10.02 / 17.02 / 24.02 / 03.03 / 10.03 / 17.03 / 24.03 / 31.03 / 07.04 / 14.04 / 21.04 / 28.04 / 05.05 / 12.05 / 19.05 / 26.05 / 02.06 / 09.06 / 16.06 / 23.06 / 30.06 / 07.07 / 14.07 / 21.07 / 28.07 / 04.08 / 11.08 / 18.08 / 25.08…
Країна: ПОЛЬЩА – УГОРЩИНА – АВСТРІЯ – ЧЕХІЯ

0
Відень

АВСТРІЙСЬКИЙ ХІТ + БУДАПЕШТ

From100 €
4 дні / 3 ночі

Автобусом зі Львова
Підсадка: Стрий, Мукачево, Ужгород
Дати туру 2023: 20.01 / 27.01 / 03.02 / 10.02 / 17.02 / 24.02 / 03.03 / 10.03 / 17.03 / 24.03 / 31.03 / 07.04 / 14.04 / 21.04 / 28.04 / 05.05 / 12.05 / 19.05 / 26.05 / 02.06 / 09.06 / 16.06 / 23.06 / 30.06 / 07.07 / 14.07 / 21.07 / 28.07 / 04.08 / 11.08 / 18.08 / 25.08…
Країна: УГОРЩИНА – АВСТРІЯ

0
Будапешт

МІКС ВІКЕНД – БУДАПЕШТ + ВІДЕНЬ

From70 €
4 дні / 3 ночі

Автобусом зі Львова
Підсадка: Стрий, Мукачево, Ужгород
Дати туру 2023: 20.01 / 27.01 / 03.02 / 10.02 / 17.02 / 24.02 / 03.03 / 10.03 / 17.03 / 24.03 / 31.03 / 07.04 / 14.04 / 21.04 / 28.04 / 05.05 / 12.05 / 19.05 / 26.05 / 02.06 / 09.06 / 16.06 / 23.06 / 30.06 / 07.07 / 14.07 / 21.07 / 28.07 / 04.08 / 11.08 / 18.08 / 25.08…
Країна: УГОРЩИНА – АВСТРІЯ

0
Париж

ПАРИЖ – ЦЕ ПРИСТРАСТЬ! ПАРИЖ – ЦЕ СВЯТО!

From275 €
7 днів / 6 ночей

Автобусом зі Львова
Підсадка: Перемишль, Ярослав, Тарнув, Краків…
Дати туру 2023: 11.02 / 12.02 / 19.02 / 05.03 / 12.03 / 19.03 / 26.03 / 02.04 / 09.04 / 16.04 / 23.04 / 30.04ТС* / 02.05ТС* / 07.05ТС* / 14.05 / 28.05 / 04.06 / 18.06 / 25.06 / 02.07 / 09.07 / 16.07 / 30.07 / 06.08 / 13.08 / 20.08 / 27.08…
Країна: ПОЛЬЩА – НІМЕЧЧИНА – ФРАНЦІЯ – ЧЕХІЯ

0

ПРАГА – МІСТО, ЯКЕ ОБРАЛО МЕНЕ

From128 €
3 дні / 2 ночі

Автобусом із Львова
Дати туру 2023: 20.01 / 27.01 / 03.02 / 10.02 / 17.02 / 24.02 / 03.03 / 07.03 / 10.03 / 17.03 / 23.03 / 31.03 / 07.04 / 14.04 / 21.04 / 28.04 / 05.05 / 12.05 / 19.05 / 26.05 / 02.06 / 09.06 / 16.06 / 23.06 / 30.06 / 07.07 / 14.07 / 21.07 / 28.07 / 04.08 / 11.08 / 18.08…
Країна: ПОЛЬЩА – НІМЕЧЧИНА – ЧЕХІЯ

0
Дрезден

БЛИСКУЧИЙ ВІКЕНД – ДРЕЗДЕН – ПРАГА – ВІДЕНЬ – БУДАПЕШТ

From215 €
5 днів / 4 ночі

Автобусом зі Львова
Дати туру 2023: 20.01 / 27.01 / 03.02 / 10.02 / 17.02 / 24.02 / 03.03 / 07.03 / 10.03 / 17.03 / 24.03 / 31.03 / 07.04 / 14.04 / 21.04 / 28.04ТС* / 05.05ТС* / 12.05 / 19.05 / 26.05 / 02.06 / 09.06 / 16.06 / 23.06 / 30.06 / 07.07 / 14.07 / 21.07 / 28.07…
Країна: ПОЛЬЩА – НІМЕЧЧИНА – АВСТРІЯ – УГОРЩИНА – ЧЕХІЯ
Без нічних переїздів

0
Вихідні в Будапешті

ВИХІДНІ У БУДАПЕШТІ! + Сентендре, Хевіз, Егер

From100 €
4 дні / 3 ночі

Автобусом зі Львова
Підсадка: Львів, Стрий, Мукачево, Ужгород
Дати туру 2023: 03.02 / 10.02 / 17.02 / 24.02 / 03.03 / 10.03 / 17.03 / 23.03 / 31.03 / 07.04 / 14.04 / 21.04 / 28.04 / 05.05 / 12.05 / 19.05 / 26.05 / 02.06 / 09.06 / 16.06 / 23.06 / 30.06 / 07.07 / 14.07 / 21.07 / 28.07 / 04.08 / 11.08 / 18.08 / 25.08…
Країна: УГОРЩИНА

(1 Review)
Дивитись більше турів

Шукати тури самостійно

Акційні тури до Європи. Дешеві ціни на тури до Європи

Акційні тури можна придбати у Турбаза.